Hakkımızda

Isıtma, havalandırma, klima, sıhhi tesisat, yangınla mücadele tesisatı, proses tesisatı ve endüstriyel tesisat, kısacası tüm tesisat alanlarında en son teknoloji avantajlarını kullanarak genel mekanik mühendislik, müşavirlik, proje ve kontrollük hizmetlerini üstlenmek, uygulama ve devreye alma sonrası teknik destek hizmetlerini vermek üzere 01 Haziran 2004 tarihinde ASK Tesisat İnşaat Ltd. Şti. olarak faaliyete başlamıştır. 15.10.2014 Tarihinde ise; ASK MEKANİK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK PROJE SAN. VE TİC. LTD ŞTİ olarak yeni bir anlayışla yeniden yapılanmıştır.

Kurucular, görevlerine başlamadan önce konusunda önde gelen şirketlerin şantiye ve proje yöneticisi olarak, tesisat mühendisliği ile ilgili üstlenmiş oldukları görevleri başarı ile sonuçlandırmışlardır.

ŞİRKET ADRESİ:

Küçükbakkalköy Mahallesi, Irmak Sokak Orkay Cevat Karabulut Apt. No:4 Kat:1 D:2 Ataşehir / İSTANBUL

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI SERBEST MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK BÜROSU TESCİL NO: 13860

About Us

Heating, ventilating, air conditioning, plumbing, fire fighting, process and industrial installations, in shortly, using all the latest technology advantages in the field of general mechanical engineering, consultancy, project and inspection services to undertake, to provide technical support after application and commissioning services On June 1, 2004, ASK Tesisat İnşaat Ltd. Şti. has started its activities. On the date of October 15, 2014; ASK MECHANICAL ENGINEERING CONSULTING PROJECT IND. And TRD. LTD. CO. has been restructured with a new understanding.

Before starting their duties, the founders successfully completed the tasks undertaken by the leading companies in the field of installation engineering as a construction site and project manager.

COMPANY ADRESS:

Küçükbakkalköy Mahallesi, Irmak Sokak Orkay Cevat Karabulut Apt. No:4 Kat:1 D:2 Ataşehir / İSTANBUL

CHAMBER OF MECHANICAL ENGINEERS FREE CONSULTANCY ENGINEERING OFFICE REGISTRATION NO: 13860